Nieuws WO 13 Jul

Huurovereenkomst voor 14 kamers vergunninghouders

Vorige week donderdag 7 juli ondertekenden de heer Hendrickx, abt, en Tom Ramakers van Kleine Meierij een huurovereenkomst voor de huisvesting van 14 vergunninghouders in de Abdij van Berne.

De gemeente Bernheze, de Abdij en Kleine Meierij zijn al geruime tijd in gesprek over het realiseren van 14 kamers voor vergunninghouders in een leegstaand gedeelte van de Abdij. Daar zijn nu afspraken over gemaakt, resulterend in een huurovereenkomst tussen de Abdij en Kleine Meierij.

Kleine Meierij is al druk bezig met de verbouwing van de beschikbare ruimte. Daar komen ook een gemeenschappelijke keuken en ontmoetingsruimte in. Kleine Meierij verwacht de verbouwing half augustus af te ronden, waarna de vergunninghouders, snel daarna, hun intrek kunnen nemen. Kleine Meierij verhuurt de kamers aan de vergunninghouders.

Voor meer informatie over de opvang van vluchtelingen en vergunninghouders kan men terecht op de website van de gemeente Bernheze: www.bernheze.org.

Bron: Kleine Meierij

Reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Anderen lezen ook

Nieuws
Activiteitenfolder Berne najaar 2026 gereed
Lees verder ZO 02 Aug
Nieuws
Geurende geheimen in Kruidenhof Berne
Lees verder DI 28 Jul
Nieuws
Afscheidcadeau Wim Bens: donatie aan project Indiase norbertijn
Lees verder VR 10 Jul
Nieuws
Douwe Bob in 'Kloostergasten' geselecteerd voor 'Belief on Screen'
Lees verder DO 09 Jul
Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief